Jaunās nedēļas pirmā puse gaidāma vēl arvien auksta, lietaina un vējaina, taču pēc tam pamazām atkal laika apstākļi uzlabosies – kļūs siltāks, lai arī brīžiem arvien gaidāmi nokrišņi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļas vēsākā un nokrišņiem bagātākā diena būs pirmdiena, kad lietus gaidāms visas dienas garumā, saglabāsies brāzmains ziemeļrietumu vējš, bet gaiss iesils vien līdz +3…+4 grādiem. Otrdien nokrišņi mitēsies, bet pēcpusdienā saulainā laikā temperatūra pakāpsies līdz +6 grādiem.

Vējš pierims un trešdien jau biežāk uzspīdēs saule. Vienīgi nakts uz ceturtdienu būs aukstāka, kad gaiss atdzisīs līdz 0…+1 grādam. Taču līdz nedēļas beigām ieskaitot arī naktīs nebūs vēsāks par +5…+6 grādiem, kamēr dienā iesils līdz +7…+10 grādiem. Svētku dienā 1. maijā tiek prognozēts lietus visas dienas garumā, tikmēr svētdien vairāk redzēsim saulainus brīžus. Saskaņā ar ilgtermiņa prognozēm, maija sākumā gaidāms vēl siltāks laiks, kas, visticamāk, arī saglabāsies, noslēdzot aukstā laika periodu.

26.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com