AUNS
Pavasaris iedvesmo un gribas arī pašam kaut ko mainīt ikdienas ritmā. Ir vērts padomāt par sportošanu brīvā dabā, aiziet pie friziera, nopirkt jaunu drēbju kārtu. Nākamajā nedēļā var parādīties kādas jaunas iespējas darbā vai biznesā. Vai arī pēkšņi tiks piedāvāts kāds papildu ienākumu avots. Ieklausies intuīcijā.

VĒRSIS
Galvā rosīsies interesantas idejas un viegli veidosies kontakti. Notikumi pat steigsies ātrāk, nekā pats spēsi līdzi tikt. Dzīve šķitīs krāsaina un bezgala interesanta. Šajā iedvesmas vilnī ir iespējas gan parādīt sevi profesionālajā jomā, gan atrast atbalstītājus savām idejām. Brīvdienās dodies nelielā izbraucienā.

DVĪŅI
Ļoti daudz dažādu pienākumu. Darbā no tevis gaidīs gan oriģinālas idejas, gan racionālus risinājumus. Esi precīzs, jo pastāv riski kļūdīties. Kādā brīdī ģimene un mīļotais cilvēks var sapiktoties, ka velti pārāk maz uzmanības. Brīvdienās liec domas par darbu pie malas un velti laiku saviem mīļajiem.

VĒZIS
Kaut arī tev bieži tīk paslēpties savā aliņā, lēnītēm čubināties un rāmi atpūsties – šī nebūs tā reize. Brīvdienās ilgosies pēc draugiem, saviesīgām sarunām, sirsnīgiem apskāvieniem. Vēl joprojām ir tā, kā ir, tāpēc sazinies tiešsaistē vai izrunājies pa telefonu. Arī tas dos pozitīvu dzirksti. Darbā uzmanies no sakāpinātām emocijām.

LAUVA
Attiecību jomā tīkami pārsteigumi un aizraujoši piedzīvojumi. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt burvīgu iepazīšanos, savukārt pāriem sirdīs iemest koķetu saules zaķīti. Un atkal viss kā senāk… pirms gadiem… Taču lietišķā dzīve neapstājas. Pastāv iespējas noslēgt ienesīgus līgumus vai atrast labāku darbu.

JAUNAVA
Darbā nopietni pienākumi. Tā jau ir: kas velk, tam krauj. Arī brīvdienās laiska vaļošanās nesanāks, jo iekrājušies saimniecības darbi. Tie būs sevišķi daudz, ja tev ir privātmāja un dārzs. Sirds ilgosies pēc izbrauciena vai tālāka ceļojuma. Tūrisma piedāvājumos šis un tas ir par supercenām – bet tomēr jānogaida, jo pasaules kārtība vēl neskaidra.

SVARI
Dabā viss plaukst, pumpuri veras – skaistuma un harmonijas mīļotājiem Svariem tīk šo laiku izbaudīt. Brīvdienās vajag kaut kur aizbraukt, izvēdināt galvu, uzņemt enerģiju, jo nākamā nedēļa būs diezgan trauksmaina. Darbā var būt strīdi un pat intrigas. Turies pēc iespējas tālāk, ja tas tevi neskar tieši.

SKORPIONS
Vairāk smaidi, vairāk runā, joko un flirtē. Ir ļoti svarīgi saprasties ar cilvēkiem, veidot mīļas un cieņas pilnas attiecības. Mīļotais cilvēks un tuvinieki to ļoti novērtēs. Brīvajiem ļaudīm sirds pukstēs straujāk pavasara nojausmās. Darbā? Kā jau parasti – daudz pienākumu un svarīgi jautājumi risināmi.

STRĒLNIEKS
Tavs optimisms iedvesmo apkārtējos, un arī darbi vedas sekmīgāk. Brīvdienās noteikti atrod laiku savējiem – piezvanīt, pačatot, aizvest izbraucienā. Viņi ir noilgojušies pēc tevis. Jaunajā nedēļā tērzēšanai daudz vaļas nebūs. Jākoncentrējas darbiem, jo ir iespējas panākt ienesīgas vienošanās un labi nopelnīt.

MEŽĀZIS
Dzīve arvien vairāk dos iespējas pārliecināties, ka spēks ir komandas darbā. Viena galva gudra, divas vēl gudrākas. Mazliet gan būs jāpārkāpj pāri savam ego, bet vai gan kaut kas dodas rokās tāpat vien, bez piepūles. Aizraujoši piedzīvojumi iespējami attiecību jomā. Pavasara laiks ir ļoti iedvesmojošs.

ŪDENSVĪRS
Gana esi traucies, strādājis un gādājis, tagad jāparūpējas par sevi. Ja pēkšņi sajūti to, ko mēdz dēvēt par pavasara nogurumu, tad palīdzēs pavasara zaļumi, vitamīni un sportiskas aktivitātes svaigā gaisā. Darbā jāstrādā ar pilnu atdevi. Daudz izdarīsi, bet priekšniecība gribēs vēl. Varbūt ir vērts padomāt par savu biznesu.

ZIVIS
Vēlme paplašināt redzesloku un izzināt tēmas, kas iepriekš nav piesaistījušas tavu uzmanību. Meklē informāciju, un tā pie tevis atnāks. Turklāt – ļoti noderīga. Darbā viss ies no rokas, tikai mazliet jāuzmundrina kolēģi vai darbinieki. It sevišķi pēc brīvdienām. Kādam var pavērties jauns ceļš uz karjeras virsotnēm.

Sastādīja Guna Kārkliņa,sertificēta astroloģe