Ventspils ostā sekmīgi strādājošais uzņēmums SIA Noord Natie Ventspils Terminals noslēdzis ilgtermiņa sadarbības līgumu ar vienu no Latvijas lielākajiem kokskaidu granulu eksportētājiem SIA Pellet 4Energia, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja uzņēmumā.

Mērķtiecīga un ilgstoši ieguldītā darba rezultātā ir izdevies noslēgt vienošanos ar Noord Natie Ventspils Terminals uzņēmuma teritorijā esošās noliktavas īpašnieku SIA Reefer Cargo Terminal par ēkas pielāgošanu un izmantošanu beramās kravas uzglabāšanai. Divās moderni aprīkotās sekcijās, kas ir papildus nodrošinātas ar mūsdienīgām atbalsta sienām, ir paredzēts uzglabāt līdz par 22 000 tonnām kokskaidu granulas. Lai nodrošinātu pastāvīgu kravas plūsmu caur Ventspils ostu, ir noslēgts ilgtermiņa līgums ar vienu no lielākajiem šī produkta eksportētājiem Latvijā – SIA Pellet 4Energia.

Noliktavai blakus esošā dziļūdens piestātne nodrošina lielas ietiepības kuģu iekraušanu ar termināla izstrādātam metodēm un modernām tehnoloģijām.

“Paplašinot pārkraujamo kravu spektru, terminālim papildus slēgtās noliktavas platības bija būtiska nepieciešamība. Nodibinātā sadarbība starp iesaistitajam kompānijām dos pozitīvu ieguldījumu Latvijas eksporta veicināšanā, noliktavas saimniecības pilnvērtīgā izmantošanā un pilnveidos termināla attīstību nākotnē,” informēja uzņēmumā.

Jau vēstīts, ka šogad pārkrauto kravu apjoms turpina pieaugt SIA Noord Natie Ventspils Terminals, kam šogad izdevies pārkraut 438 tūkstošus tonnu. Tas ir par nepilniem 100 tūkstošiem tonnu vairāk nekā 2016.gada sākumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Noord Natie Ventspils Terminals