Veiksmīgi noslēgušās apmācības, kuras norisinājās no šī gada 15. februāra līdz 28. aprīlim, kopā aptverot 112 akadēmiskās stundas. Programma paredzēta dalībniekiem bez priekšzināšanām, un tās laikā dalībniekiem tika sniegtas vērtīgas zināšanas darbam ar PHP, PHPUnit, HTML, JavaScript, MySQL, CSS/SASS. Apmācībās piedalījās 13 dalībnieki, kuru galvenais mērķis bija apgūt WEB programmēšanu ar PHP, paaugstināt savu kvalifikāciju, kā arī, papildināt zināšanas, lai iekārtotos darbā.

Apmācību lektors Kirilo Vasiļiskovs atzinīgi vērtē dalībnieku sniegumu un vēlmi iegūt jaunas zināšanas. Kirilo uzsver, ka dalībnieki pēc apmācībām ir spējīgi strādāt kā jaunākie mājaslapu izstrādātāji. Apmācību ietvaros vieslekciju sniedza arī IT uzņēmuma TestDevLab sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Skutelis, kurš apmācāmos iepazīstināja ar uzņēmuma darba specifiku, kultūru un vakancēm.

Arī paši dalībnieki dalījās iespaidos par pavadīto laiku apmācībās. Apmācību dalībnieks Kristaps Dambergs saka: “Kursa laikā tika apgūtas jaunas, kā arī nostiprinātas iepriekš iegūtās zināšanas. Augsti novērtēju pasniedzēja profesionalitāti, kompetenci, kas ļāva skaidri un saprotami uztvert mācību saturu, kā arī individuālo pieeju, izvērtējot praktiskos darbus un sniedzot vērtīgus padomus. Uzskatu, ka mācību process tika organizēts augstā līmenī.”

“Apmācības sniedza ieskatu svarīgākajās ar mājaslapas izstrādi saistītajās detaļās. Manuprāt, pēc apmācībām var saprast, vai ir vēlēšanās uzsākt karjeru web izstrādē, vai, piemēram, specializēties kā front-end vai back-end izstrādātājam,” skaidro apmācību dalībniece Laura Karatājeva.

Īpaša informācija uzņēmējiem: pieejami kvalificēti IKT nozares speciālisti, kuri ir gatavi iesaistīties IKT prasmju darbos. Aicinām uzņēmējus izmantot šo vienreizējo iespēju un papildināt savu darba spēku ar kvalificētiem specialistiem. Vairāk informācijas iespējams iegūt, sazinoties ar pārkvalifikācijas programmas koordinatori Ritu Bergmani, rita.bergmane@vatp.lv, +371 26030434.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

 

21.05.2021. / Autors: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks / Foto: Pixabay