Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā novembrī strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji: Lote Vilma Vītiņa (Latvija), Roberts Vilsons (Latvija), Laura Laurušaite (Lietuva), Katrīna Johanna Fernera (Katharina Johanna Ferner) (Austrija), Zane Volkinšteine (Latvija),Sabīne Brilo (Sabina Brylo) (Baltkrievija), Inese Zandere (Latvija), Lorensa Barbaseti (Laurence Barbasetti) (Vācija), Džeids Vils (Jayde Will) (ASV/Latvija), Ilze Lāce (Verhaeghe) (Latvija), Linda Zulmane (Latvija).

Novembrī pirmo reizi ar Ziemeļvalstu Ministru padomes atbalstu viesosies tulkotāja no Lietuvas Laura Laurušaite, kas tulko Luīzes Pastores grāmatu “Laimes bērni”. Vēl būs.

Pirmo reizi no Latvijas autoriem Rakstnieku mājā būs latviešu dzejniece un grāmatu māksliniece Lote Vilma Vītiņa un bērnu grāmatu autore Zane Volkinšteine. No ārvalstīm pirmo reizi būsdzejniece no Austrijas Katrīna Johanna Fernera, dzejniece no Vācijas Lorensa Barbaseti un redaktore, žurnāliste un dzejniece no Baltkrievijas Sabīne Brilo.

Atgriežas Mājā tulkotājs no Amerikas Džeids Vils, kas šobrīd atdzejo latviešu dzeju angļu valodā, dzejnieks Roberts Vilsons, rakstniece Ilze Lāce (Verhaeghe), rakstniece Linda Zulmane un kopš oktobra turpina dzīvot Inese Zandere.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Nordisk Kulturkontakt.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.

 

6.11.2023. / Autors: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs