Aizsākot pērn iedibināto tradīciju, arī šogad norisināsies Ventspils jauniešu gada balvas pasniegšana deviņās nominācijās. Balvā 9 personības ir apzināt un godināt Ventspils pilsētas aktīvākos jauniešus, jauniešu neformālās un formālās organizācijas, jauniešu atbalstītājus un veiksmīgāko skolēnu mācību uzņēmumu. Konkursa rīkotāji tagad ir pagarinājuši kandidātu iesniegšanas termiņu līdz pat 22.aprīlim.

Konkursa iesniegumu pieņemšanas termiņās bija 31.marts. Kā skaidroja Ventspils Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs, pretendentu iesniegšanas termiņa pagarināšana nepieciešama, “lai palielinātu konkurenci un iedrošinātu vēl citus”.

Konkursā noskaidros balvu ieguvējus šādās nominācijās: Gada aktīvistsGada biznesa haizivsGada darba rūķiGada atbalstsGada melodijaGada atlētsGada daiļradeGada zinātājs, kā arī jaunā nominācijā Gada dzīvīgums.

Konkurss notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā notiek anketu iesniegšana. Pretendentus nominācijām var izvirzīt ikviens, par kādu nominācijai atbilstošu personu vai par sevi. Nominācijām var kandidēt jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, bet nominācijā Gada atbalsts vecuma ierobežojums nav noteikts.

Otrajā kārtā konkursa žūrija izvērtē iesniegtās kandidatūras un izvēlas uzvarētājus.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Jauniešu māja