Par 343 000 eiro pārbūvēta Ugāles vidusskolas virtuve un palīgtelpas

1397
Foto: Ventspilnieks.lv
Foto: Ventspilnieks.lv

Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēmis ekspluatācijā pārbūvēto Ugāles vidusskolas virtuvi, palīgtelpas un inženierkomunikācijas, šajos darbos novada pašvaldībai ieguldot 343 831 eiro. Šim nolūkam novada dome izmantoja Valsts kases aizdevumu.

Trīs mēnešu laikā veikta esošā korpusa paplašināšana, iekštelpu pārbūve un jaunu izbūve, veikti siltināšanas un teritorijas labiekārtošanas darbi, atjaunots jumts, izbūvēta ventilācijas sistēma, virtuvē un palīgtelpās izbūvēti jauni inženiertīkli, ēdamzālē veikts kosmētiskais remonts, nodrošināta moderna siltumapgāde. Virtuvē tagad ir jaunas iekārtas, kas ļauj strādāt mūsdienīgāk, ātrāk un ērtāk, ievērojot visas sanitārās prasības.

Ugāles vidusskolas direktore Lāsma Millere ir gandarīta par paveikto skolā, jo viņai patīk tīra un sakopta vide. “Šādā vidē to ir daudz vieglā uzturēt kārtībā, tāpēc ir prieks par patīkamajām pārmaiņām. Tās nudien ir vērienīgas, jo virtuve atrodas bijušā ekonomikas kabineta vietā, tagad ir atsevišķas noliktavas dažādām produktu grupām. SIA “Audora” darbiniekiem, kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus, vēl jāapgūst darbošanās ar jaunajām iekārtām, bet tas ir tikai laika jautājums,” sacīja Millere.