Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina savus klientus piedalīties konkursā “Es zinu – es rādu citiem!” un izcīnīt sev labu balvu.

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” katru gadu rīko dažādus konkursus skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm – šoreiz konkursā aicināts piedalīties ikviens uzņēmuma klients.  Konkursa tēma, protams, saistīta ar atkritumu pareizu apsaimniekošanu.

Kas jādara, lai piedalītos konkursāpiefiksē fotogrāfijā, izveido animācijas video vai nofilmē, kā atkritumus šķiro Tu – mājās, skolā vai darbā. Tu vari pastāstīt par savu personīgo pieredzi atkritumu šķirošanā vai arī dalīties ar savām zināšanām, pastāstot, kā atkritumi jāšķiro pareizi un ko noteikti nedrīkstētu ar tiem darīt. Tavs stāstījums var būt nopietns vai mazliet ar humoru, bet galvenais – padalies ar savu pieredzi un zināšanām. Galvenajā lomā vari būt Tu pats vai arī Tevis izveidoti varoņi.

Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – dāvanu karte 200 EUR vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Konkurss ir startējis 25. februārī! Foto vai video ( vai saiti uz to) līdz 24. martam (ieskaitot) jānosūta uz e-pastu: inese.micule@ventspils.lv ar piezīmi “konkursam”. Neaizmirsti norādīt autora kontaktinformāciju, vārdu, uzvārdu un citu nolikumā prasīto informāciju. Sīkāka informācija nolikumā: ŠEIT

 

3.03.2021. / Autors: Ventspils labiekārtošanas kombināts / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs