Pašvaldība aicina ziņot par huligāniem un novērotiem bojājumiem pilsētā

1254

Pēdējo mēnešu laikā Ventspils pilsētā novērots vandālisma faktu skaita pieaugums, kad sabojāti dažādi infrastruktūras objekti un pilsētas rotājošie elementi. Tādēļ pašvaldība un tās pārziņā esošā iestāde Komunālā pārvalde aicina ventspilniekus būt modriem un ziņot atbildīgajiem dienestiem par novērotiem bojājumiem, nekārtībām un to izraisītājiem – vandāļiem.

“Tā kā Ventspils pilsēta plešas vairāk nekā 55,4 tūkstošu hektāru platībā, visu infrastruktūru neizdodas apsekot īsā laikā. Tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ziņot pārvaldei vai atbildīgajiem dienestiem par novērotiem bojājumiem un nekārtībām,” skaidro Komunālās pārvaldes pārstāve Sigita Znotiņa.

Lai pēc iespējas operatīvāk veiktu dažādu bojājumu novēršanu pilsētas teritorijā, iedzīvotāji var ziņot, zvanot Komunālā pārvaldei pa tālruni 63624269 darba dienās no plkst.8 līdz 16, vai arī sūtot e-pastu uz kom.parvalde@ventspils.lv, vai sazinoties mājaslapā www.facebook.com/komunalaparvalde/.

Ārpus iestādes darba laika jāsazinās ar attiecīgajiem dienestiem un pakalpojumu sniedzējiem. Ja diennakts tumšajā laikā nedeg laternu apgaismojums, jāzvana SIA Vektors-2 pa tālruni 63624306. Ja ir bojāts luksofors, jāsazinās ar SIA Vilts-1 pa tālruni 26457890 vai 29490559. Nolauztas vai apgāztas ceļazīmes – SIA TIKEM pa tālruni 29231532, bet nogāztu vai nolauztu koku gadījumā – SIA Galantus pa tālruni 63629171, bet klaiņojošu vai mirušu dzīvnieku gadījumā jāsazinās ar SIA Djuma 4 pa tālruni 63622309.

Tāpat Komunālai pārvaldei arī jāziņo par tiem negodprātīgajiem ventspilniekiem, kuri savlaicīgi nenotīra sava privātīpašumam pieguļošās ietves, it īpaši ziemā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA