Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus un jebkuru citu interesentu pieteikties vērienīgajam biznesa forumam Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017, kas 2. un 3.jūnijā notiks Olimpiskajā centrā Ventspils.

Foruma programmā iekļautas dažādas uzņēmējiem svarīgas un aktuālas tēmas. Pirmajā sadaļā plānota diskusija ar ministru prezidenta Māra Kučinska, citu amatpersonu un Latvijas Bankas un uzņēmēju līdzdalību par nodokļu politikas pamatnostādnēm un investīciju piesaistes iespējām Kurzemes reģionā.

Tā kā viens no uzņēmējiem aktuālākajiem jautājumiem ir eksportspējas attīstīšana un izaugsme, tad sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par eksporta garantijām un rast atbildes uz jautājumiem paneļdiskusijā ar vairāku veiksmīgi eksportējošu uzņēmumu vadītājiem par iespējām un izaicinājumiem ārējos tirgos.

Foruma turpinājumā eksperti spriedīs par veidiem, kā veicināt uzņēmuma efektivitāti un sekmēt pārmaiņu ieviešanas procesu. Šajā sadaļā būs iespēja uzzināt vairāk par jaunā tipa biroju Metropole, kas kā jauna veida pieeja darba vides sakārtošanai ieviests SIA Lattelecom. SIA Bucher Municipal pārstāvji dalīsies pieredzē, kā mērķtiecīgi fokusējoties uz efektivitātes celšanu uzņēmumam kopš 2014. gada ir izdevies par 20% saīsināt laika patēriņu iekārtu ražošanai, par 15% ietaupīt darba vietu un par 45% samazināt lieku darbinieku staigāšanu, tādējādi sekmējot uzņēmuma apgrozījuma gandrīz dubultošanos un darbinieku skaita pieaugumu no 200 uz 300. Turpinājumā plānota paneļdiskusija par efektivitāti un pārmaiņām uzņēmumos ar šajos procesos pieredzējušu uzņēmumu vadītāju līdzdalību.

Uzņēmēju dienas Kurzemē pirmo reizi kā Kurzemes reģiona visaptveroša izstāde tika rīkota 2016. gada maijā Liepājā, pulcējot aptuveni 150 dalībniekus un 10 000 apmeklētāju. Lai turpinātu pasākuma reģionālo principu, iesaistot iespējami lielu uzņēmumu skaitu no Ventspils, Liepājas, kā arī citām pilsētām un novadiem, šogad pasākums norisināsies Ventspilī.

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: http://ej.uz/UDKurzeme_020617. Vietu skaits ir ierobežots.

Autors: Ventspilnieks.lv