Pēdējā iespēja pieteikties vasaras IT skolas noslēguma sesijai

0
242

Vēl tikai līdz 9.jūlijam iespējams pieteikties Ventspils Digitālā centra vasaras IT skolas pēdējai sesijai Vasara mežā, informēja Ventspils Digitālā centra direktores vietnieks Raitis Roze.

Arī pēdējās vasaras IT skolas nodarbības būs dažādiem interesantiem tehnoloģiju piedzīvojumiem bagātas. Skolēni atbilstoši vecumposmam ar Bee-Bot robotu palīdzību dosies pa pēdām meža zvēriem, darbosies ar elektronisko izgudrojumu konstruktoru Makey-Makey un LittleBits programmējamām ierīcēm, veidos meža stāstus programmās Scratch un Construct 2.

Digitālās mājturības nodarbībās tiks darināta meža vide un dzīvnieki, izmantojot līmplēves. Tiks izmantoti arī roboti LEGO WeDo 2.0 un Edison, lai veidotu, piemēram, baļķu vedējus un izbrauktu meža labirintu. Tāpat dažāda vecuma skolēniem būs iespēja veidot daudzveidīgas meža tēmai veltītas animācijas, video, digitālās mākslas darbus un piedalīties spēles Minecraft darbnīcās. Arī 3D pildspalvas, ar kuru palīdzību tiks veidots 3D mežs. Lai labāk izprastu 3D objektu modelēšanu, vecākajiem IT skolas dalībniekiem būs iespēja strādāt ar programmu Tinkercad.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Digitālais centrs