Pieci cietušie Ventspils reisa autobusa un kravas auto sadursmē Pūrē

1519

Sestdien slidenā ceļa dēļ uz autoceļa Rīga – Ventspils šosejas netālu no Pūres notika autoavārija, kurā kravas automašīna ietriecās pašvaldības SIA Ventspils reiss pasažieru autobusā.

Negadījums notika pulksten četros pēcpusdienā. Valsts policija apstiprināja, ka negadījumu izraisījusi kravas automašīna, kas pēc saslīdēšanas iebraukusi pretējā braukšanas joslā. Kā Kurzemes Televīzijai skaidroja uzņēmumā Ventspils reiss, autobusa vadītājs centies izvairīties no sadursmes, tomēr abi transporta līdzekļi pēc sadursmes noslīdējuši no ceļa braucamās daļas. Kā redzams fotogrāfijās, autobusa priekšpuse triecienā ir sadargāta pilnībā.

Negadījumā piecas cietušās personas nogādātas Tukuma slimnīcā. Uzņēmuma vadība jau drīz pēc negadījuma ieradās notikuma vietā, kā arī apmeklēja Tukuma slimnīcu, kur pārliecinājās, ka visiem cietušajiem tiek sniegta medicīniskā palīdzība. Divi cietušie, tajā skaitā autobusa vadītājs, tika stacionēti, bet pārējie pēc palīdzības saņemšanas devās mājup. Kā atzina uzņēmumā Ventspils reiss, konkrētajā ceļa posmā autobusā atradās tikai astoņi cilvēki. Ja autobuss būtu ar pasažieriem pilns, cietušo skaits varēja būt daudz lielāks.