Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē ir pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs. Rūpējoties par ventspilnieku veselību un labsajūtu, fizioterapijas centra pirmās telpas tika izbūvētas jau 2018. gadā. 

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc šiem pakalpojumiem, ar pašvaldības finansējumu gandrīz 89 000 eiro apmērā 2020. gadā tika uzsākta fizioterapijas centra paplašināšana, kas pabeigta 2021.gada februārī.

Paplašinātā fizioterapijas centra kopējā platība ir 100 m2, un izveidotas papildus piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona. Paplašinātajā fizioterapijas centrā turpinās strādāt fizioterapeiti Raivis Aršauskis, Simona Laura Kozlovska un Diāna Krista Puriņa.

Ar pašvaldības finansējumu fizioterpijas centru bez maksas izmanto vairāk nekā 2100 sporta skolas un sporta klubu bērni un jaunieši.  Fizioterapijas centrā pieredzējušu fizioterapeitu vadībā jaunajiem sportistiem tiek nodrošināta iespēja uzlabot veselību, kas ilgtermiņā veicina sportiskos sasniegumus.

2020. gadā sporta skolas “Spars” un sporta klubu sportistiem sniegti gandrīz 2000 fizioterapijas pakalpojumi, tajā skaitā ārstnieciskā vingrošana un vingrojumu apmācība, teipošana, siltuma/aukstuma terapijas procedūras u.c.

Lai izvairītos no traumām un uzlabotu sportiskos rezultātus, ikvienam sportotājam ir svarīgi veikt profilakses pasākumus. Pēc individuāla pieraksta fizioterapijas centra pakalpojumus par atsevišķu samaksu var izmantot arī ikviens ventspilnieks.

Basketbola hallē ir pieejams arī medicīnas pakalpojumu kabinets, kurā konsultē pieredzējis sporta ārsts Egils Uldis Dzērve. Medicīnas kabinetā pieejamas dažādas veselības uzlabošanas procedūras: fizikālā terapija, ultraskaņas un mikroviļņu procedūras, kā arī elektroprocedūtras.

 

23.02.2021. / Autors: Olimpiskais centrs “Ventspils” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs