Piltenē stadiona pārbūvi tērēs 1,183 mlj. eiro

1510

Ventspils novada pašvaldība Valsts kasē saņēmusi 1,183 miljonu eiro aizdevumu, kurus paredzēts izmantot Piltenes stadiona pārbūvei. Darbus šajā objektā sāks maija vidū, pārbūve jāpabeidz līdz gada beigām, informēja Ventspils novada pašvaldībā.

Pagaidām stadions ir sliktā tehniskā un vizuālā stāvoklī, tādēļ praktiski netiek izmantots. Realizējot vērienīgo projektu, stadionā ierīkos lietusūdens savākšanas sistēmu, notiks ūdensvada posma pārbūve, izbūvēs celiņus, novietos atkritumu tvertnes, uzstādīs velosipēdu novietnes, būs autostāvlaukums, iekārtos moduļtipa ēku, kurā būs tiesnešu un pārģērbšanās telpas, arī noliktava. Tiks uzbūvētas daļēji segtas tribīnes ar 248 sēdvietām, astoņas no tām paredzot cilvēkiem ar kustību traucējumiem, teritoriju labiekārtos, tā būs nožogota.

Piltenes stadions ir vienīgais Ventspils novadā, kurā ir 400 metru skrejceļš. To atjaunojot, izveidos ūdens bedri šķēršļu skrējieniem. Objektā iekārtos dabīgā zāliena futbola laukumu, ierīkos trīssoļlēkšanas un tāllēkšanas sektoru, būs arī kārstlēkšanas, augstlēkšanas un lodes grūšanas sektors.

Autors: Ventspilnieks.lv