Pirmajā dienā augstskolā noslēgti teju 100 studiju līgumi

1314
Autors: Ventspils augstskola
Autors: Ventspils augstskola

Ir noslēgusies reflektantu pieteikumu pieņemšana uz pamatstudiju un maģistra līmeņa studiju programmām Ventspils augstskolā. No 18. līdz 22.jūlijam, pamatojoties uz konkursa rezultātiem, notiek studiju līgumu slēgšana un reģistrēšanās studijām. Pirmajā līgumu slēgšanas dienā tādi tika noslēgti ar teju simts studentiem.

Pamatuzņemšanas laikā šogad kopumā saņemti 324 pieteikumi gan bakalaura, gan maģistra studiju programmās. Šogad populārākās pamatstudiju programmas ir profesionālās bakalaura studiju programmas datorzinātnēs, tulkošanā (ar specializāciju angļu – latviešu – krievu/vācu valodā) un biznesa vadībā.

Maģistra studiju programmās vislielākais pieteikumu skaits saņemts profesionālajā maģistra studiju programmā Uzņēmējdarbības vadība, apliecinot studentu vēlmi neapstāties pie sasniegtā, bet gan pilnveidoties un iegūt jaunas zināšanas. Šogad pozitīvas tendences vērojamas arī maģistra studiju programmas Datorzinātnes un profesionālās maģistra studiju programmas Elektronika pieteikumu skaitā. Ventspils augstskolā nemitīgi tiek domāts par studiju programmu pilnveidošanu, tās aktualizējot un pielāgojot darba tirgus prasībām.

No 25.jūlija līdz 26.augustam augstskolā turpināsies uzņemšana visās piedāvātajās studiju programmās, dodot iespēju pieteikties studijām tiem studētgribētājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nav iestājušies augstskolā vai savus plānus ir mainījuši par labu Ventspils augstskolai.

Visiem interesentiem līdz 26.augustam ir iespējams pieteikties dubultā diploma maģistra studiju programmai Starptautiskais bizness un eksporta menedžments, kura tiek īstenota sadarbībā ar Kremsas Lietišķo zinātņu universitāti Austrijā. Tā ir izcila un visā pasaulē popularitāti ieguvusi studiju programma, kura studentiem palīdz attīstīt stratēģisko skatījumu un līderību, kā arī veicina starptautisko sadarbību.