Pirmdiena, 19. aprīlis, būs šīs nedēļas siltākā diena, taču turpmākajās dienās kļūs vēsāks, bet nedēļas otrā puse – lietaina, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Pirmdien gaidāms skaidrs laiks, mākoņu nebūs praktiski nemaz un spoži spīdēs saule. Dienas pirmajā pusē pūtīs mērens ziemeļrietumu puses vējš ar ātrumu līdz 7-9 m/s, tomēr pēcpusdienā vēja ātrums pastiprināsies līdz 12-14 m/s. Gaiss iesils līdz pat +17 grādiem.

Otrdien parādīsies mākoņi, tomēr diena būs vēl salīdzinoši silta – nokrišņu nebūs, bet termometra stabiņš pakāpsies līdz +14 grādu atzīmei.

Nakts uz trešdienu jau atkal būs vēsa, kad rīta pusē saullēktā gaiss būs atdzisis līdz +2 grādiem. Arī dienā vairs nebūs siltāks par +10 grādiem.

Nedēļas otrajā pusē pie mums laika apstākļus noteiks ciklonu darbība, līdz ar to kļūs mākoņainās, vēsāks un biežāk būs jārēķinās ar nokrišņiem. Ceturtdien no dienvidiem Latvijai pietuvosies plašāka nokrišņu zona, kas daudzviet atnesīs lietus, arī piektdien, sestdien un svētdien periodiski līs. Naktīs temperatūra noslīdēs līdz +3 grādiem, bet dienās nebūs siltāks par +6 grādiem.

19.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com