Pirmdien, 19. aprīlī, savu 65. dzimšanas dienu svin šī brīža tituliem bagātākais aktīvais Latvijas treneris, Ventspils pilsētas un visas Latvijas sporta lepnums – svarcēlāju treneris Eduards Andruškevičs!

Šķiet, ikviens ventspilnieks un teju katrs sporta cienītājs Latvijā ļoti labi zina, ka Eduards Andruškevičs (pats ir bijis vairākkārtējs Latvijas čempions un startējis PSRS mērogā) savās trenera gaitās ir sagatavojis neskaitāmus pasaules augstākās klases smagatlētus, kuri izcīnījuši visas kaluma godalgas jebkurā vecuma grupā – sākot ar kontinenta čempionātiem, gan pasaules meistarsacīkstēs un, protams, olimpiskajās spēlēs. Divas olimpiskās godalgas Viktoram Ščerbatiham un 4. vieta Rebekai Kohai, visa kaluma medaļas planētas un Eiropas čempionātos kā jau minētajiem sportistiem, tā arī Artūram Plēsniekam, Ritvaram Suharevam un daudziem citiem. Jau ilgstoši viņa audzēkņu pulkā ir arī Armands Mežinskis, Daniela Ivanova, Vadims Koževņikovs un citi.

“Ventspilnieks.lv” pievienojas sveicēju pulkam un vēl trenerim nerimstošu dzīvessparu, ar savu mērķtiecību un darba prieku arī turpmāk iedvesmot savus audzēkņus un nemainīgi ar stingru skatu raudzīties olimpiskās smailes virzienā! Daudz laimes, spēka, veselības un dzīvesprieka, Trener!

19.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija/Facebook