Pirmoreiz Ventspils tūrisma piedāvājumu Balttour prezentēs atsevišķā stendā

1343

Ventspils Tūrisma informācijas centrs no 3. līdz 5.februārim prezentēs Ventspils piedāvājumu starptautiskajā tūrisma izstādē Balttour 2017, kas notiks Rīgā Ķīpsalas izstāžu hallē.

Kā ik gadu, arī šogad ventspilnieki ir sagatavojuši pārsteigumu izstādes apmeklētajiem – pirmo reizi Ventspils tūrisma piedāvājums tiks prezentēts atsevišķā stendā, kas ar krāšņām fotogrāfijām jau no tālienes stāstīs par atpūtas iespējām Ventspilī dažādos gadalaikos. Stenda apmeklētāji varēs spēlēt virtuālas spēles un pelnīt Ventspils naudu – ventus, par kuriem iespējams saņemt atlaides vairāk kā piecdesmit tūrisma objektos, naktsmītnēs un kafejnīcās. Tiks prezentēta arī jaunākā Ventspils virtuālās vēstniecības spēle Gribi būt ventu īpašnieks?, kā arī būs iespēja iztukšot spēles kontu un saņemt jau nopelnītos ventus.

Ventspils pilsētas stendā būs pārstāvēts arī Olimpiskais centrs Ventspils, kas apmeklētājiem piedāvās bukletus trīs valodās. Visu trīs izstādes dienu garumā interesentiem tiks dalītas informatīvas lapiņas par Piedzīvojumu parku, slēpošanas kalnu, Ūdens piedzīvojumu parku, Pludmales akvaparku un Olimpiskā centra Ventspils viesnīcu. Informatīvās lapiņas ietvers atlaižu kuponu 20% apmērā uz minētajiem atpūtas un aktīvās izklaides objektiem. Kuponus interesenti varēs izmantot visa atlikušā gada garumā.

Uz izstādi tiks nogādāta viena no Piedzīvojumu parka bampermašīnām un bērnu autoskolas mašīnīte, kuras izstādes apmeklētāji uz vietas bez maksas varēs arī izmēģināt.

Savukārt Jaunrades nama observatorijas un planetārija lektori ar teleskopa palīdzību apmeklētājiem stāstīs par aizraujošiem Saules, planētu un Mēness novērojumiem, kā arī aicinās apmeklēt Latvijā vienīgo digitālo 360 grādu planetāriju, kurā skatāmas izglītojoši zinātniskas un animācijas filmas un šovi par Visumu, Saules sistēmu, zvaigznēm, atklājumiem, vēsturi un Zemi.

Ventspils stendā apmeklētāji varēs saņemt arī Ventspils bukletu un karti piecās valodās, kuros atspoguļota informācija par aktīvās un kultūras atpūtas iespējām, kā arī saņemt dalībnieka kartes akcijai Apceļo Kurzemi.