Policija aicina atsaukties traģiskās avārijas aculieciniekus

0
420

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde aicina atsaukties aculieciniekus traģiskajam negadījumam Tārgales pagastā uz Ventspils – Rīga šosejas, kurā dzīvību zaudēja vīrietis.

Traģiskā avārija notika otrdienas rītā ap plkst.9, kad kravas automašīnas vadītājs nespēja savaldīt savu mašīnu un notika tās piekabes frontāla sadursme ar pretī braucošo automašīnu Nissan. Trieciens bija tik spēcīgs, ka burtiski iznīcināja vieglo automašīnu, bet tās vadītājs gāja bojā.

Kā informēja policijā, kā pie jebkura negadījuma, arī šoreiz tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude un transportlīdzekļa Volvo vadītāja izelpā promiles neuzrādījās – šoferis nav bijis alkohola reibumā.

Valsts policijā izmeklēšanas laikā ir iegūta informācija par negadījuma apstākļiem, kuriem nepieciešams apstiprinājums – citu aculiecinieku redzētais, varbūt jau videoreģistratora ierakstītais. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri būtu novērojuši notikuma gaitu īsi pirms sadursmes (laika posmā aptuveni no plkst.8.40 līdz 8.47). Sadursmē iesaistītais Volvo FH520 bija ar sudrabotas (gaišas krāsas) kabīni un puspiekabe bija vienkārša platforma bez bortiem un bez kulbas. Cietusī vieglā automašīna bija gaiši pelēkas (sudrabotas) krāsas Nissan X Trail apvidus auto.

Negadījuma aculiecinieki aicināti zvanīt pa tālruņa numuru 63604750, 110 vai sūtīt informāciju e-pastā vesma.leitarte@kurzeme.vp.gov.lv.

31.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Valsts policija