Pagājušajā nedēļā Ventspilī ir notikusi viena laupīšana un viens laupīšanas mēģinājums, savukārt nedēļas vidū konstatēts, ka vairākām automašīnām nozagti atpakaļskata spoguļi. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbinieki aicina atsaukties aculieciniekus, kā arī pārskatīt savus automašīnu videoreģistratoru ierakstus, kur, iespējams, varētu būt redzamas vainīgās personas.

Kā pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova, 13.janvārī Kuldīgas ielas bistro ienācis kāds vīrietis un piedraudējis darbiniecēm, cenšoties no kases nolaupīt naudu. Kad tas neizdevās, viņš aizbēdzis. Policija vērš iedzīvotāju uzmanību uz laika posmu no 13.janvāra plkst.23.15 līdz pusnaktij Kuldīgas ielā, Sarkanmuižas dambī un Lielajā prospektā.

Savukārt 20.janvārī Lielajā prospektā 53 pie mājas kāpņu telpas trīs nepazīstamas personas, pielietojot vardarbību pret nepilngadīgo, nolaupīja mobilo telefonu. Šajā gadījumā iedzīvotāji aicināti izskatīt videoreģistratoru ierakstus laika posmā no 20.janvāra plkst.17.30 līdz 18.30 Lielajā prospektā, Meža ielā un Liepājas ielā.

Tāpat 17.janvārī konstatēts, ka vairākām automašīnām ir nozagti sānu atpakaļskata spoguļi. Zādzības konstatētas Usmas ielā, Saules ielā, Embūtes ielā, Lielajā prospektā un Kurzemes ielā. Zādzības konstatētas no automašīnām BMW, Volvo, Audi un Mercedes-Benz. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri pamanīja aizdomīgas darbības pie minētajām automašīnām.

Aculiecinieki par visiem iepriekš minētajiem gadījumiem var atsaukties, zvanot pa tālruni 110, savukārt videoreģistratoru ierakstus var sūtīt uz e-pastu dd.ventspils@kurzme.vp.gov.lv vai nodot personīgi Ostas ielā 33, Ventspilī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī. Valsts policija pieņems jebkuru informāciju, kas būs noderīga izmeklēšanai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA