Policija lūdz palīdzību Ventspilī bez vēsts pazudušu pusaudžu meklēšanā!

1368

Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību divu pusaudžu meklēšanā. Svētdienas novakarē divi pusaudži izgājuši no Ventspilī, Talsu ielā esošā krīžu centra Paspārne un līdz šim brīdim nav zināma viņu atrašanās vieta.

Kā informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova, vakar  saņemta informācija par to, ka svētdien plkst.17.55 Ventspilī, Talsu ielā no krīžu centra Paspārne izgājuši 2003.gadā dzimušais Dāvids Paučs un viņa vienaudzis Dmitrijs Kovaļovs, un līdz šim brīdim nav zināma viņu atrašanās vieta.

Dāvids Paučs bija ģērbies kamuflāžas biksēs, mugurā melnas krāsas virsjaka un kājās sporta botes. Dmitrijs Kovaļovs bija ģērbies pelēkas krāsas biksēs, tumši pelēkā džemperī un botēs. Jaunietim nav bijusi virsjaka. Abiem jauniešiem ir nosliece uz klaiņošanu, taču līdz šim Valsts policijai ir veiksmīgi izdevies viņus atrast.

Policija lūdz ikvienu, kas redzējuši pazudušos jauniešus vai zina kaut ko par viņu iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot Valsts policijai pa tālruni 110.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Valsts policija