13. augustā “Gads bez kalendāra” koncerttūres ietvaros “Prāta Vētra” uzstāsies Ventspilī, Reņķa dārzā. Skatuves uzbūve un koncerta teritorijas labiekārtošana Reņķa dārzā noris jau kopš pirmdienas.

“Šī būs mūsu ceturtā šīs vasaras pietura, šajā koncertā Ventspilī plānoti arī vairāki pārsteigumi – būs muzikālie viesi, kuri vēl nav uzstājušies nevienā tūres koncertā. Reņķa dārzs ir ļoti skaista vieta Ventspils sirdī, kur visiem kopā baudīt  “Gads bez kalendāra” tūres pieturu lielo ozolu ielokā,” pauž “Prāta Vētras” ģenerālmenedžere Aija Auškāpa. Iepriekšējo reizi “Prāta Vētra” viesojās Ventspilī 2018. gadā, kad koncerta diena sakrita ar mūziķa Māra Mihelsona dzimšanas dienu. “Milzīgs paldies visiem, kas toreiz atnāca uz manu dzimšanas dienas ballīti! Tik enerģisks un priekpilns koncerts mums šogad būs jāatkārto,” par gaidāmo koncertu stāsta Māris Mihelsons.

Koncerts notiks parkā, pašā pilsētas centrā, tāpēc koncerta organizatori aicina apmeklētājus izvēlēties dabai draudzīgus pārvietošanās līdzekļus. Sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Balcia” pie koncerta teritorijas būs pieejama apsargāta novietne, kur atstāt velosipēdus, elektriskos skūterus vai citus dabai draudzīgus braucamos. Grupas mājaslapā pieejama papildu informācijakoncerta apmeklētājiem, kas vēstī par autostāvvietām un citiem svarīgiem aspektiem, kas jāņem vērā, dodoties uz koncertu Ventspilī.

Sestdien, 13. augustā, ieeja koncerta norises vietā atvērta no plkst. 18.00. Visos “Gads bez kalendārā” tūres koncertos kā īpašais viesis plkst. 20.00 uzstāsies Jānis Šipkēvics ar savu soloprojektu “SHIPSEA”. Biļetes uz koncertu Ventspilī pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā un Ventspils koncertzāles “Latvija” kasē. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy S22 Ultra, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldības. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātāji DSV un “City Bee”.

“Prāta Vētras” koncerttūres “Gads bez kalendāra” gatavošanās procesam un aizkulisēm var sekot līdzi grupas sociālajos tīklos Facebookhttps://www.facebook.com/BrainStormLV, Instagramhttps://www.instagram.com/brainstormofficial/ un mājaslapā www.pratavetra.lv.

 

12.08.2022. / Autors: Prāta vētra / Foto: BrainStorm Facebook lapa