Joprojām netiek atklāts, cik precīzi inficēto ar koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19 ir Ventspils pilsētā un novadā. To neatklāj ne Slimības profilakses un kontroles centrs, nedz nevar pateikt arī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Saskaņā ar SPKC publiskoto karti, gan Ventspils pilsētā, gan Ventspils novadā saslimušo skaits ir no viena līdz pieciem. Slimnīcas publiskotajā paziņojumā teikts vienskaitlī, ka pilsētā ir zināms viens saslimušais: “Ir apstiprināts pirmais Covid-19 saslimšanas gadījums Ventspilī. Informējam, ka slimnīcai nav pieejama plašāka informācija par konkrēto gadījumu, jo laboratoriskie izmeklējumi nav veikti Ventspils slimnīcā un Infekciju slimību nodaļā šobrīd nav stacionēts neviens pacients.”

OTRDIEN, 31. MARTĀ VENTSPILS SLIMNĪCĀ TESTI VEIKTI TRĪS CILVĒKIEM, VISIEM REZULTĀTS BIJA NEGATĪVS. KOPUMĀ LĪDZ ŠIM VENTSPILS SLIMNĪCĀ VEIKTAS 25 PĀRBAUDES. SAVUKĀRT PIE VENTSPILS SLIMNĪCAS IZVIETOTAJĀ SPECIĀLAJĀ TELTĪ CENTRĀLĀS LABORATORIJAS SPECIĀLISTI VEIKUŠI TESTU SEPTIŅIEM CILVĒKIEM, TAČU REZULTĀTI NETIEK ATKLĀTI.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 48 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati. Līdz ar to kopējais saslimušo skaits ir sasniedzis jau 446.

Diennakts laikā veikti nedaudz vairāk nekā 1000 izmeklējumi, bet pavisam ir veiktas jau 15 810 analīzes.

25 cilvēki ārstējas stacionārā, bet trīs no tiem ir smagā stāvoklī.

01.04.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com