Puzes pagastā mūk no policijas pat pēc avarēšanas

1381
Autors: SXC
Autors: SXC

Spraigi notikumi risinājušies Puzes pagastā. Ceļu policijas centieni aizturēt kādu autovadītāju, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis bēdzis no policijas pat pēc tam, kad viņa vadītā automašīna avarējusi. Aizturēt izdevies tikai pēc tam, kad gaisā raidīti brīdinājuma šāvieni, portālam Ventspilnieks.lv pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Incidents notika Puzes pagastā uz autoceļa Ugāle-Blāzma. Ceļu policisti pamanījuši automašīnu Ford Escort, un, aizdomās par auto vadīšanu alkohola reibumā, aicinājuši autovadītāju transportlīdzekli apturēt. Autovadītājs to ignorējis un braucis tālāk. Neskatoties uz vairākkārt atkārtoto prasību apstāties, autovadītājs turpinājis braukt līdz brīdim, kad nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību un iebraucis grāvī. Pēc piespiedu apstāšanās vīrietis pametis automašīnu un meties bēgt.

Policisti raidīja gaisā trīs brīdinājuma šāvienus un tikai tad vīrietis beidzot apstājies.

20 gadus vecais vīrietis bija sēdies pie stūres alkohola reibumā. Policisti viņa izelpā konstatēja 0,93 prolimes alkohola. Turklāt jaunietim nemaz nav autovadītāja apliecības.

Automašīnas vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, kā arī pret viņu sākts kriminālprocess par braukšanu alkohola reibumā bez autovadītāja apliecības.