Saeimas deputāti klātienē pārliecinās, kas iegādāts par piesaistīto valsts naudu

1355
Autors: Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde
Autors: Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde

Piektdien, 30.septembrī, Ventspils 6.vidusskolā viesojās Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas deputāti Jānis Vucāns un Gundara Daudze, lai klātienē iepazītos ar ķīmijas un fizikas kabinetu, kā arī laboratoriju aprīkojuma pielietojumu, kas iegādāts, piesaistot valsts finansējumu.

Fizikas stundā ne tikai skolēni, bet arī deputāti pētīja izotermisko procesu un veica laboratorijas darbu, izmantojot jauno aprīkojumu. Mācību stundā piedalījās arī Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis un Ventspils pilsētas domes deputāts Vitalijs Trusevičs.

Vucāns, Daudze un Edgars Putra rosināja valsts budžetā šim gadam iekļaut mērķdotāciju turpat 33 000 eiro apmērā Ventspils pilsētas pašvaldības projektam par aprīkojuma iegādes rīcības programmu mācīšanās kvalitātes uzlabošanai izglītības iestādēs.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā, kā arī pilētas 2., 3., 4. un 6.vidusskolā iegādāts aprīkojums ķīmijas un fizikas kabinetiem, kā arī laboratorijām, dodot iespēju skolēniem strādāt ar modernu aprīkojumu.