Ceturtdien savstarpējā hokeja spēlē tiksies Saeimas un Latvijas mūziķu komandas. Parlamentāriešu komandai vienai pašai nav pa spēkam izveidot pilnu komanda sastāvu, tādēļ tā aicinājusi palīgā deputātus arī no vairākām pašvaldībām. Izrādās, ka spēlē būs pārstāvēta arī Ventspils pilsētas dome, jo parlamenta komandai pievienosies deputāts un zemnieks Aigo Gūtmanis, liecina Saeimas publiskotais komandas sastāvs.

Saeimas komandā spēlei pieteikti deputāti Gaidis Bērziņš, Valters Dambe, Jānis Dombrava, Ainars Latkovskis, Andris Morozovs, Romāns Naudiņš, Imants Parādnieks un Viktors Valainis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kā arī bijušie Saeimas deputāti – Daugavpils pilsētas domes deputāts Andrejs Elksniņš un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komandā spēlēs arī citu pašvaldību deputāti: Māris Deksnis no Rīgas domes, Aivars Geidāns no Jelgavas novada domes, Aleksandrs Ratnieks no Daugavpils pilsētas domes, Vladimirs Samohins no Ķeguma novada domes, Modris Liepiņš no Tukuma novada domes un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, kā arī jau pieminētais ventspilnieks Gūtmanis.

Savukārt mūziķu komandā spēlei pieteikti Mareks Ameriks, Jānis Apeinis, Kaspars Breidaks, Kaspars Bindemanis, Andris Ērglis, Rihards Goba, Aigars Grāvers, Māris Grigalis, Māris Jēkabsons, Aigars Krēsla, Edgars Kreilis, Kristaps Lubovs, Jānis Lērums, Dāvis Matskins, Gints Pabērzs, Jānis Retenais, Armands Simsons, Arnis Slobožaņins, Varis Vētra, Aija Vītoliņa un Rinalds Zelmenis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA