Sestdien uz tradicionālo gadatirgu aicina Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi

862

Sestdien, 24.novembrī, tirdzniecības centrā Tobago norisināsies tradicionālais Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus, kurā būs pārstāvēti vairāk nekā 30 uzņēmumi no Ventspils skolām un arī kaimiņu novadiem, pavēstīja Ventspils Jauniešu mājas vadītājs Kristians Jacevičs.

Tirdziņš darbosies laikā no plkst.15.30 līdz 18.30. Apmeklētāji varēs gan iepazīties ar skolēnu veikumu, gan arī novērtēt viņu uzņēmību un motivēt turpmākajam darbam, iegādājoties preces. Piedāvājums būs plašs: rotaslietas, rokdarbi, mīkstās rotaļlietas, suvenīri, interjera priekšmeti, aksesuāri no koka, ekoloģiskie maisiņi pārtikai, apsveikuma kartiņas konfektes, antistresa rotaļlietas un vēl citi veidi. Šī būs iespēja jau savlaicīgi noskatīt un iegādāties dāvanas Ziemassvētkiem, norāda akcijas rīkotāji.

Skolēnu mācību uzņēmumus skatīs un vērtēs žūrija, kuras uzdevums būs iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu stendiem un novērtēt jauniešu biznesa idejas un izpildījumu. Tirdziņa noslēgumā žūrija apbalvos skolēnu mācību uzņēmumus un pasniegs balvas deviņās nominācijās.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA