Latvijā sestdien norisināsies Lielā talka, kas šoreiz lielākoties notiks bez lielas pulcēšanās pandēmijas dēļ. Talkošana notiks vairāk nekā 1000 pieteiktajās vietās, vairākas vietas arī pieteiktas Ventspils pusē.

Kā liecina talkas rīkotāju vietnē www.talkas.lv publicētās kartes dati, šobrīd pieteiktas vairāk nekā 1000 talkas vietas. Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības apstākļus, talkotāji aicināti lielāku uzsvaru likt uz individuālo talkošanu.

Jūrkalnē centra pludmales rajonā notiks dabas takas labiekārtošana – lapu grābšana, atkritumu vākšana un dabas takā izvietoto apskates objektu atjaunošana.

Solo talka notiks arī Ziru pagastā, Užavas pusē tiks vākti atkritumi piekrastes zonā, mežu teritorijā no Vendzavu ciema līdz Užavas ciemam, Zūrās plānota muižas parka sakopšana – abedījumu sakopšana Zūru muižas parka teritorijā.

Puzes pagasta Puzeniekos iecerēta atkritumu vākšana un teritorijas labiekārtošana pie Puzenieku skolas, Ventspils pilsētas Dampeļos sakārtos teritoriju, Liepens kapos un Liepenes pludmalē talkotāji vāks atkritumus un sakārtos kapsētu, talkas paredzētas arī Akmeņdzirās, Ances pagastā – atkritumu savākšana Rindas upes krastos Rindas ciemā un sanesumu izvākšana no upes īpašuma teritorijā, uzkops arī Ances pagastā ceļa nomales un labiekārtos atpūtas vietu. Talka paredzēta arī Ovišu apkārtnē.

24.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto