No š.g. 10. jūnija SIA “Ūdeka”  klientus atkal  pieņem klātienē. Ventas labajā krastā – Talsu ielā 65, bet kreisajā – Pils ielā 12, Ventspilī.  Pieņemšanas laikā tiks stingri ievēroti esošie drošības pasākumi valstī.

Klientu daļas darbalaiki un zvanu pieņemšanas laiki Talsu ielā 65 – bez izmaiņām, bet Pils ielā 12 turpmāk pirmdienās pieņemšana būs no plkst. 8-12 un no plkst. 13-17:30, ceturtdienās no plkst. 8-12 un no plkst. 13-16. Pārējās nedēļas dienās – otrdienās, trešdienās un piektdienās –  Pils ielā 12 paliek līdzšinējie darba laiki.

SIA “Ūdeka” kasēs Pils ielā 12 un Talsu ielā 65 tāpat kā līdz šim pašvaldības rēķinus varēs apmaksāt bez komisijas maksas.

Maija mēnesī uzņēmums uzsāka sadarbību ar veikalu tīklu ”Maxima”.  Ventspilniekiem veikalos ”Maxima” tika dota iespēja apmaksāt rēķinus par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem.

Arī turpmāk ”Maxima” veikalos iedzīvotāji varēs apmaksāt rēķinus par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem. Klientiem, tāpat kā līdz šim, tiks piemērota komisijas maksa par vienu rēķinu 50 centi, ko veikals iekasēs no klienta. Atgādinām, ka apmaksu var veikt gan ar bankas maksājumu kartēm, gan skaidrā naudā.

Apmeklētāji tiek aicināti stingri ievērot norādes un distanci starp apkārtējiem cilvēkiem, sagatavot pēc iespējas precīzāku naudas summu vai bankas karti maksājuma veikšanai. Būsim atbildīgi pret sevi un līdzcilvēkiem!

12.06.2020. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto:Ventspilnieks.lv arhīvs