Ventspils pilsētas Sociālais dienests 2020. gada 17. novembrī uzsāka pārtikas paku piegādi tiem skolēniem, kuru ģimenēm Sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu, kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs Ventspils pilsētā vai Ventspils novadā, bet pašlaik mācās attālināti valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

Arī šogad Sociālais dienests turpina pārtikas paku piegādi 5. -12. klašu skolēniem, ņemot vērā to, ka tika pagarināts attālinātais mācību process. Plānots, ka pārtikas paku piegāde norisināsies 19. janvārī un tās saņems 48 skolēni.

Ņemot vērā to, ka 7.-12.klases skolēni attālinātās mācības uzsāka jau 4.janvārī, tiem tiks piegādātas pārtikas pakas par periodu no 4.janvāra līdz 22.janvārim, savukārt 5.-6.klases skolēniem – par periodu no 11.janvāra līdz 22.janvārim.

Pārtikas paku saturs tiek izvērtēts un katrā piegādes reizē tas atšķiras, iekļaujot daudzveidīgus pārtikas produktus, tajā skaitā gaļas, miltu un piena produktus, augļus un dārzeņus, kā arī kādu gardumu. Paku satura vērtība ir pielīdzināta brīvpusdienām paredzētajai summai, kas ir 2 eiro dienā. Tādējādi vienas pārtikas pakas saturs divām nedēļām ir 20 eiro vērtībā.

2020. gada novembrī pārtikas pakas saņēma 19 skolēni, savukārt decembrī – 43 skolēni, kopumā tika piegādātas 80 pārtikas pakas.

Ņemot vērā, to, ka 1.-4.klases skolēniem ir pagarināts brīvlaiks, aicinām ģimenes, kuras ir nonākušas krīzes situācijā un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības un bērnam nepieciešamo uzturu, vērsties Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā.

 

14.01.2021. / Autors: Ventspils pilsētas Sociālais dienests  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs