Ceturtdien, 15.novembrī, noslēdzās ikgadējā Ventspils pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde rudens lapu savākšanas akcija. Šoruden akcijas laikā savākti teju 13 000 maisu, pastāstīja pārvaldes pārstāve Sigita Znotiņa.

Lapu savākšanas akcijas laikā iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas pieteikt izvešanai sagrābtas un maisos saliktas kritušās koku lapas. Piemēram, Rīgā šādā akcijā iedzīvotājiem pašiem jānogādā lapu maisi konkrētos lapu maisu nodošanas punktos.

Kā ik gadu, akcija sākas 1.oktobrī un ilgst pusotru mēnesi – līdz 15.novembrim. Līdzīgi kā pērn, arī šogad akcijas laikā kopumā izvesti ap 13 000 lapu maisu.

Kā skaidroja Znotiņa, ja iedzīvotāji lapas piemirsuši pieteikt vai vēl to nav izdarījuši, to vēl ir iespējams izdarīt tikai šodien, zvanot Komunālai pārvaldei pa tālruni 63624269 vai arī sūtot e-pastu uz kom.parvalde@ventspils.lv, norādot precīzu adresi un vietu, kur maisi novietoti.

Ja akcijas laiks ticis nokavēts, par lapu izvešanas pakalpojumu jāslēdz līgums ar pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts vai kādu citu komersantu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA