Katra vasara olimpiskā centra Ventspils viesnīcā un sporta bāzēs aizrit īpaši saspringti – Ventspilī viesojas gan liels skaits tūristu, gan arī sporta komandas un sportisti. Šī vasara nebūs izņēmums, turklāt ļoti iespējams, ka šī būs pat īpaši karsta vasara, saka viesnīcas pārvaldniece Inta Tomsone.

Jau ierasti divas reizes treniņnometnes rīko Latvijas bobsleja izlase pilnā sastāvā, proti, pārdesmit sportistu treneru Sanda Prūša un Jāņa Ozola vadībā. Parasti šīs nometnes notiek jūlijā un augustā.

Tāpat jau trešo gadu Ventspilī jūnijā Ledus hallē notiks Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa starptautiskā hokeja meistarības nometne bērniem un pusaudžiem, līdzi atvedot gan augstākās klases hokeja speciālistus no Nacionālās Hokeja līgas, kā arī hokejistus no dažādiem Kontinentālās hokeja līgas klubiem.

Iespējams, ka līdzīgu treniņnometni varētu sarīkot arī Sandis Ozoliņš, taču pagaidām tas vēl nav skaidrs. Jau otro gadu interesi par treniņnometni izrāda arī Oļegs Znaroks, kurš šeit varētu atvest paša trenēto KHL superklubu, šobrīd norit sarunas.

Ventspili par ikgadēju treniņnometnes vietu ir izvēlējušies arī Sanktpēterburgas daiļslidotāji, kuri Ventspilī trenēsies no 16.jūlija līdz 2.augustam. Plānots, ka daiļslidotāji ieradīsies aptuveni 150 cilvēku sastāvā, tai skaitā treneri, sportisti un viņu vecāki. Savu treniņnometni arī kuplā skaitā aizvadīs Jelgavas daiļslidotāji.

“Lai ieinteresētu pašmāju un ārvalstu sportistus izmantot olimpiskā centra Ventspils sporta bāzes, ir sagatavots informatīvs reklāmas materiāls, kā arī tiek veikta sarakste un organizētas personīgas tikšanās ar dažādu sporta veidu federācijām un to pārstāvjiem. Liela nozīme ir arī labajām atsauksmēm, kuras sniedz treneri un sportisti, kas Ventspilī treniņnometnēs uzturas regulāri, tādējādi nododot informāciju saviem amata brāļiem ārvalstīs,” sacīja viesnīcas pārvaldniece.

Olimpiskā centra Ventspils viesnīcas numuriņos kopumā ir 154 vietas.