Šovasar Ventspils izglītības iestāžu remontos tērēti 721,5 tūkstoši eiro

1489

Tuvojoties mācību gadu sākumam, noslēgumam tuvojas arī pēdējie būvdarbi Ventspils izglītības iestādēs. Šajā gadā remontdarbiem šajās mācību iestādēs no Ventspils pilsētas pašvaldības maka tērēti 721,5 tūkstoši eiro.

Ievērojamākie būvdarbi, kas jau noslēgušies, ir Ventspils 6.vidusskolas jumta remonts 48 tūkstošu eiro apmērā, Mākslas skolā izbūvēts bezvadu interneta tīkls skolotāju istabā, kompozīcijas, mākslas valodas pamatu, zīmēšanas klasēs un datoru telpā par 12,5 tūkstošiem eiro, bērnudārzā Rūķītis pārejas starp korpusiem un gaiteņa remonts pirmajā stāvā 24 tūkstošu eiro vērtībā, kā arī citi remontdarbi mācību iestādēs.

Šobrīd darbi vēl turpinās Ventspils 1.pamatskolā, kur notiek teritorijas labiekārtojuma būvdarbu pirmā kārta, tiek atjaunots skolas priekšlaukums par 108,6 tūkstošiem eiro. Norisinās arī 2.vidusskolas ūdens un kanalizācijas tīklu atjaunošana, tur būvdarbu otrās kārtas vajadzībām piešķirti 62,4 tūkstoši eiro. Vakara vidusskolā, kas nākotnē pārtaps par Centra sakumskolu, tiek izveidota interneta bezvadu tīkla izbūve 30,8 tūkstošu eiro apmērā.