Tet turpina papildināt televīziju piedāvājuma klāstu ar dažādām interesēm atbilstošu saturu. Izklaides platformā Tet+ un Helio interaktīvās televīzijas oriģinālajā pakā kanālu piedāvājums ir papildināts ar pasaulē iecienītiem izklaides kanāliem FilmBox, DocusBox, Viasat Nature un Viasat Explore. Tāpat Tet+ skatītāju piedāvājumā iekļauti vairāki Ukrainā radīti televīzijas šovi.

Pasaules labāko režisoru jaunākajām un arī jau gadu laikā skatītāju iecienītākajām Holivudas un Eiropas filmām, seriāliem, miniseriāliem un lielbudžeta kino projektiem piedāvā sekot līdzi TV kanālā FilmBox. Ik gadu tas piedāvā vairāk nekā 300 jaunas satura vienības. Savukārt izglītojošajā TV kanālā DocusBox ir skatāmi populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru. Abus kanālus, kas pieejami angļu un krievu valodā, piedāvā viens no pasaules lielākajiem satura ražotājiem un izplatītājiem SPI International, kas pārvalda 42 TV kanālus un dažādus digitālos produktus visos pasaules kontinentos.

Zinātniski izglītojošais kanāls Viasat Nature ir piemērots visai ģimenei un pārraida dokumentālās programmas, ko producējušas pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI. Zinātniski dokumentālo raidījumu kanāls Viasat Explore piedāvā aizraujošu raidījumu izlasi par ceļojumiem, sporta veidiem un drosmīgiem autoprojektiem. 

Noskaņu kanāla saturu aizstājusi dokumentāli muzikālā darba “Spadok” video sērija, kas ir veltīta Ukrainas kultūrai, tradīcijām un paražām. Katrs video iemieso etnisku tēlu, kas raksturīgs konkrētam Ukrainas reģionam. Projekta varones ir spilgtas, oriģinālas Ukrainas pārstāves – dažādu raksturu un dažāda vecuma meitenes un sievietes, kas apbur ar savu vienkāršumu un pašcieņu. Viena no projekta sejām ir ukraiņu etniskā dziedātāja Rosava. 

Pasaule ir pilna brīnumu, elpu aizraujošu skatu un piedzīvojumu! To iepazīt var Ukrainas producentu ceļojumu realitātes raidījuma “Cipars vai ģerbonis” (Орел и решка) sezonās “Meitenes” (Девчата), “Pasaules brīnumi” (Чудеса света) un “10 gadi” (10 лет). Lai apskatītu pasaules skaistākās un neparastākās vietas, divi ceļotāji metas neprātīgā avantūrā. Tomēr viss nav tik vienkārši, kā sākumā varētu likties. Pirms došanās ceļojumā, gaisā tiek mesta monēta, kura izlems turpmāko likteni – vai nu būs jāiztiek ar 100 dolāru budžetu, vai arī rokās nonāks zelta karte, kura piedāvās neierobežotas iespējas. Ceļojumu realitātes raidījums ir pieejams Tet+ un Helio iTV krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. 

Ukraiņu žurnālists, ceļotājs, fotogrāfs un piedzīvojumu meklētājs Dmitrijs Komarovs šovā “Citādā pasaule” (Мир наизнанку) apceļo pasaules valstis, lai tās parādītu arī skatītājiem. Šoreiz viņš devies ceļojumā pa savu dzimto zemi Ukrainu, atklājot tās dabas, vēstures un kultūras vērtības, tūrisma apskates vietas, kā arī plašākās atpūtas un izklaides iespējas. Skatītāji dzirdēs leģendas par Karpatu kalnu burvjiem, vadītājs atklās mīlestības tuneli, izbaudīs ekstrēmo makšķerēšanu, nogaršos ukraiņu nacionālos ēdienus, ciemosies austeru fermā un “ukraiņu Maldīvās” un apskatīs daudzas skaistas un leģendāras vietas, iepazīstot skaisto un plašo Ukrainu. Šovs būs pieejams Tet+ no 14. marta. 

Seriālā “Fillin” jaunā policijas departamenta izmeklētāji strādā pie vissarežģītākajām lietām, izmantojot īpašu programmatūru ar nosaukumu “Fillin”. Intrigas un negaidīti pavērsieni liek policistiem katru dienu saskarties ar jauniem izaicinājumiem. Viņu uzsāktajās lietās arvien biežāk parādās augsta ranga policijas amatpersonu vārdi. Departamenta vadītājs Valentīns Smiško nevar to pieļaut, tāpēc sāk apgrūtināt izmeklētāju darbu ar lietām, kuras, viņš ir pārliecināts, nekad netiks atrisinātas. Tādējādi vecā sistēma apvienojas, lai iebilstu pret jauno “Fillin”. Seriāls būs pieejams Tet+ no 14. marta.

Tet filmu un seriālu televīzijas kanāls 8TV, kas skatītājus krievu valodā priecē ar realitātes un ceļojumu šoviem, izklaidējošiem raidījumiem, seriāliem un labāko no kino pasaules – komēdijām, detektīviem, melodrāmām, tostarp plašu Ukrainā ražotā satura piedāvājumu. Šovā “Citāda pasaule” (Мир наизнанку) varēs iepazīsties ar Ukrainu. Patiesas izmeklēšanas un šokējoši stāsti tiks atklāti populārajā ukraiņu šovā “Ekstrasensi kā detektīvi” (Экстрасенсы-детективы). Psiholoģisks ģimenes realitātes šovs “Supermammas 2” (Супермама S2) stāstīs par četrām māmiņām un viņu atšķirīgajām bērnu audzināšanas metodēm. Zinātkārajiem jaunus piedzīvojumus piedāvās realitātes šova “Cipars vai ģerbonis” (Орел и решка) sezona “Pasaules brīnumi 3” (Чудеса Света 3). 

Jau ziņots, ka pēdējo nedēļu laikā Tet+ piedāvājumā objektīvākas informācijas pieejamībai par notiekošo Ukrainā ir pievienoti starptautiskie ziņu kanāli CNN, Current Time un UATV. Virszemes televīzijas piedāvājumu papildinājis telekanāls BBC World, Current times un Duo7. Visās Tet televīzijas platformās var skatīties Ukrainas TV kanālus – Ukraina 24 un 1+1 International. Ukraina 24 ir informatīvs un analītisks kanāls ar reģionālajiem biroji visā Ukrainā, savukārt 1+1 International ir kanāls visai ģimenei, kurā ir pieejams plašs programmu klāsts sākot ar mulfilmām un izklaides raidījumiem līdz ziņām, intelektuāliem šoviem, dokumentālajiem kino un kultūras projektiem. 

Lai sniegtu pēc iespējas plašāku informācijas pieejamību par notiekošo Ukrainā, kā arī izglītotu un izklaidētu ar dažādu televīzijas saturu savus skatītājus, Tet turpina strādāt, lai tuvākajā laikā rastu iespēju demonstrēt gan dokumentālās un izglītojošas filmas par vēsturiskām norisēm nesenā pagātnē, gan izklaidējošas filmas, seriālus un šovus, tajā skaitā ražotus Ukrainā un krievu valodā. 

 

11.03.2022. / Autors: TET / Foto: Publicitātes foto