Turpmāk uz Akmeņdzirām autobuss kursēs arī ziemas sezonā

1238
Autors: Ventspils reiss
Autors: Ventspils reiss

Pašvaldības SIA Ventspils reiss atklāj jaunu sabiedriskā transporta maršrutu uz Akmeņdzirām. Kā portālam Ventspilnieks.lv skaidroja uzņēmuma pārstāve Agija Leimane, ja agrāk uz Akmeņdzirām autobusi kursēja tikai vasaras sezonā, turpmāk pasažieri varēs nokļūt galamērķī visu gadu, arī ziemas sezonā.

Pēc uzņēmuma pārstāves teiktā, šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā pasažieru lūgumu uzlabot satiksmi uz Akmeņdzirām, kā arī rūpējoties par to, lai sabiedriskā transporta pakalpojumi būtu pieejamāki. Turpmāk šajā maršrutā kursēs autobuss ar numuru 23AK. Taču ir viena nianse. Ja vasaras sezonā autobusi kursēja no Ventspils autoostas, šis maršruts aties no Celtnieku ielas, Pārventā. Tā gala pietura būs tā, kas atrodas aiz veikala Elvi virzienā uz Talsu ielu.

Jāatzīmē arī tas, ka šis maršruts kursēs laikā no 1.novembra līdz 31.martam. Pēc tam kursēs ierastais autobuss maršrutā no autoostas līdz Akmeņdzirām.

Autobuss kursēs divas reizes dienā. No Celtnieku ielas tas aties ik dienu plkst. 7.35 un 15.25, bet no Akmeņdzirām izbrauks plkst. 7.55 un 15.45.