Jau vairāk nekā desmit gadus maija vidū Ventspilī tiek atklāta vasaras tūrisma un velosezona, tās ietvaros tradicionāli notika krāsains velobrauciens pa pilsētas ielām ar plašu kultūras programmu.

Ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko situāciju, šogad vasaras sezonu Ventspilī plānots ieskandināt, dodoties individuālajā velo izbraucienā “Velo vieno 2021!”, pildīt dažādus uzdevumus, atrast noteiktus objektus un piedalīties divu velosipēdu izlozē!

Dalībnieki velo izbraucienos ar orientēšanās elementiem varēs piedalīties 8. un 9.maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 Ventas kreisajā krastā (pilsētas pusē), kā arī 15. un 16.maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 Ventas labajā krastā (Pārventas pusē). Distances būs iespējams veikt ne tikai ar velosipēdu, bet arī ejot vai nūjojot. Informācija par velo braucieniem un dalību tajos sekos tuvākajā laikā.

Velo izbrauciena norises laikā plānoti atraktīvi un muzikāli pārsteigumi no Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem, kuri sēdīsies uz velosipēdiem un “ar dziesmu” izbrauks maršrutus.

Vairākās pilsētas pieturvietās kolektīvu dalībnieki iepriecinās ar kādu deju vai citu atraktīvu darbošanos.Ventspils Jaunrades nama Teātra sporta – improvizācijas “I – VĒŠ” jaunieši būs sagatavojuši īpašu performanci “Riteņi ripo”.

Savukārt, biedrības “Radi vidi pats” ērmriteņi pārsteigs ne vienu vien velo braucēju.

Drošības un ērtības nolūkos, piedaloties velobraucienā, Ventspils Tūrisma informācijas centrs iesaka izmantot pilsētā labiekārtotos veloceliņus, kā arī ievērot pašreizējos epidemioloģiskās drošības pasākumus.Turpmāka informācija par velo izbraucienu sekos.

 

26.04.2021. / Autors: Kurzemes tūrisma asociācija / Foto: Komunālā pārvalde