Ūdens atrakciju un SPA komplekss būs slēgts līdz 18.septembrim

0
1171

Līdz pat 18.septembrim uz remonta laiku ir slēgts Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju un SPA komplekss, informē Olimpiskais centrs Ventspils.

Remontdarbi Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju un SPA zonā notiek ik gadu laika posmā, kad statistiski ir mazākais klientu pieplūdums, norāda iestāde.

Šogad remontdarbi iecerēti lielākā apjomā nekā tas bijis iepriekš. Plānots pārbūvēt Kalna upi, kurā tiks mainīts pilnīgi viss iekšējais segums, tāpat būtiski jauninājumi plānoti sāls istabā. Tajā tiks uzstādīts haloģenerators – medicīniska elpošanas iekārta, kas ārstniecisko klimatu izveido un uztur automātiski ar iemontētu mikroprocesoru, aerosola dozētāju, temperatūras un mitruma kontroli. Līdz ar to Ūdens piedzīvojumu parka sāls istaba būs piesātināta ar ārstniecisku, augsti piesātinātu dabīgā sāls akmeni, jonizētu, tīru aerosolu, kas praktiski nesatur alergēnus, mikroorganismus un citus piesārņojumus. Tāpat sāls istabā tiks nomainīti visi krēsli un atjaunots sāls segums telpā.

Jaunums būs arī masāžas telpas izveide SPA kompleksā, kurā pakalpojumus sniegs dažādi masieri un interesenti varēs izvēlēties sev piemērotāko masāžas veidu.

Remontdarbu laikā tiks mainīts segums siltajā masāžas baseinā, uzlabota ūdens filtrēšanas sistēma visā ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kā arī tiks veikti dažādi kosmētiski remontdarbi. Viss apgaismojums tiks nomainīts uz energoefektīvām LED gaismām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: OC Ventspils