Uz pilsētas svētku laiku satiksmei atkal atvērs Kurzemes ielu

0
400

Lai Ventspils svētku viesiem būtu ērtāk nokļūt pilsētā, piektdien, 2.augusta vakarā, satiksmei atkal ir atvērta Kurzemes iela, kur vēl turpinās pārbūves darbi. Pēc svētkiem darbus atsāks, lai tos pilnībā pabeigtu augusta otrajā pusē, līdz ar to spēkā atkal būs satiksmes ierobežojumi, informēja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

2,4 km garajā Kurzemes ielas posmā no Mazās Kurzemes ielas līdz Embūtes ielai tiek veikta pilna seguma konstrukcijas pārbūve, tajā skaitā lietus ūdens kanalizācijas sistēmas pārbūve un apgaismojuma pārbūve. Plānots uzstādīt arī jaunas ceļa zīmes, jauni, pārskatāmāki elektroniskie informācijas tablo par automašīnas svara un ātruma mērījumu, kā arī atsevišķs gaisa un vēja ātruma mērījuma tablo. Projekta laikā veiks arī labiekārtošanas darbus, kas ietvers apzaļumošanas darbus un jaunu koku stādīšanu.

Līgums par Kurzemes ielas izbūvi noslēgts ar atklātā konkursa uzvarētāju SIA VIA par 3,26 miljoniem eiro. Saskaņā ar līgumu ielu būvniecība jāpabeidz sešu mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu ziemas aukstajos mēnešos.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay