Sākot ar 31. augustu – līdz ar sporta nodarbību atsākšanos Ventspils sporta namā “Centrs”, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vakcināciju pret Covid-19 nodrošinās jaunās telpās – Ventspilī, Lielajā Dzirnavu ielā 14.

Arī iedzīvotājiem, kuri pieteikušies vakcinācijai vai kuriem paredzēta revakcinācija sporta namā “Centrs”, sākot ar 31. augustu noteiktajā laikā vakcinācija tiks nodrošināta jaunajā vakcinācijas punktā.

Pieteikšanās vakcinācijai paliek nemainīga – portālā manavakcina.lv, vai zvanot pa tālruni 8989, kā arī ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pieteikties vakcinācijai vienotajā valsts sistēmā, joprojām ir iespēja saņemt atbalstu, zvanot uz Ventspils slimnīcu pa tālruni 26493408 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Aktuālā informācija par vakcinācijas plānu, vakcīnu pieejamību un iespējām reģistrēties Ventspilī un Talsos tiek atjaunota katru nedēļu slimnīcas mājas lapā ziemelkurzemesslimnica.lv.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca 30. martā kā pirmie Latvijā atklāja masu vakcinācijas centru Sporta namā “Centrs”. Kopš tā laika centrā nodrošināta ap 20 tūkst. personu vakcinācija. Ventspils masu vakcinācijas centrs bija kā pilotprojekts, nodrošinot iespēju arī pārējiem liela mēroga vakcinācijas punktiem visā valstī iegūt pieredzi un atziņas masu vakcinācijas procesa nodrošināšanai.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis izsaka pateicību profesionālajai komandai, kas sekmīgi uzsākusi un īstenojusi masu vakcinācijas procesu sporta namā “Centrs”, tai skaitā atzīmējot Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona profesionālo darbu. J. Lācis norāda, ka visiem iesaistītajiem šis bijis jaunu izaicinājumu pilns laiks un ir pārliecināts, ka pēc šādas pieredzes arī jaunajā vakcinācijas punktā – Lielajā Dzirnavu ielā 14 – vakcinācijas process noritēs sekmīgi, profesionāli un droši.

 

26.08.2021. / Autors: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” / Foto: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”