Ikvienam ventspilniekam un Ventspilī strādājošajiem uzņēmējiem vēl līdz pirmdienai ir iespēja pieteikties tradicionālajam Ventspils pilsētas domes rīkotajam skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējumu Ziemassvētku konkursam, informē pilsētas pašvaldība.

Konkursā var piedalīties ikviens interesents – gan noformējot veikalu un pakalpojumu iestāžu skatlogus, uzņēmumu, iestāžu, skolu un bērnudārzu, kā arī dzīvojamo māju fasāžu un priekšlaukumu rotājumus, kas atbilst Ziemassvētku noskaņai.

Konkursa objektus vērtēs vairākās nominācijās, tajā skaitā arī tiks pasniegta skatītāju simpātija, kas tiks noteikta atsevišķā balsojumā.

Konkursa dalībnieki var pieteikties līdz 18.decembrim. Konkursā var piedalīties objekta pārstāvis vai jebkura cita persona, kas ir ievērojusi Ziemassvētku tematiku skatlogu, fasādes vai ēkas priekšlaukuma noformējumā. Vērtēšanas komisijai ir tiesības vērtēt arī konkursam nepieteiktus objektus. Pieteikumi jāiesniedz Ventspils domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļā, zvanot pa tālruņa numuru 63601162 vai sūtot e=pasta vēstuli uz apn@ventspils.lv.

Visi pieteiktie objekti tiks izvērtēti līdz 2.janvārim.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA