Ventspilī bez maksas konsultēs par urīna nesaturēšanas problēmām

0
261

Arī ikviens ventspilnieks vai Ventspils novadā dzīvojošais iedzīvotājs maijā varēs saņemt bezmaksas konsultāciju urīna nesaturēšanas problēmas jautājumā. Ventspilī šāds sociālās iniciatīvas Pāraktīvs urīnpūslis – vai tā ir norma? pasākums gaidāms maijā, informēja akcijas rīkotāji.

Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots, taču pieteikšanās uz konsultācijām Ventspilī vēl tiks izsludināta, tāpat arī akcijas norises laiks.

Akcijas mērķis ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par urīna nesaturēšanas problemātiku, mazināt sabiedrībā valdošos aizspriedumus, kā arī aicināt laikus vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu un uzlabotu dzīves kvalitāti.

“Urīna nesaturēšana ir bieži izplatīta problēma, kas negatīvi ietekmē cilvēka dzīves kvalitāti: ierobežo fiziskās aktivitātes, atsaucas uz partnerattiecībām, samazina sociālo aktivitāti. Diemžēl urīna nesaturēšanas problēma arvien ir ļoti sensitīvs jautājums, ko cilvēki izvairās apspriest, no kā kaunas un saistībā ar ko nereti pat izvairās meklēt palīdzību pie speciālista,” teic uroloģe Inese Celmiņa. “Tomēr, apmeklējot zinošu speciālistu un izstāstot savu problēmu, iespējams rast efektīvu risinājumu, kas palīdz problēmu novērst pavisam vai vismaz uz vairākiem gadiem.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay