Ventspilī darbu sāks fizioterapijas un rehabilitācijas kabinets, kas nākotnē pārtaps centrā

1405

Piektdien Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles telpās blakus sporta ārsta kabinetam turpmāk būs pieejams arī fizioterapijas kabinets, informē Ventspils pilsētas pašvaldība.

Šāda fizioterapijas un rehabilitācijas kabineta izveide aizsākās pagājušā gada nogalē. Šis būs kā pārejas posms, raugoties nākotnē, kad Ventspilī līdzās jaunajam peldbaseinam darbu uzsāks arī plašs rehabilitācijas centrs, kas kļūs par modernāko un daudzpusīgāko ne tikai visā Latvijā vien.

Fizioterapijas kabineta vadošais speciālists būs Latvijā pazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis. Viņam ir 24 gadu pieredze fizioterapijā un daudzveidīgu rehabilitācijas programmu izveidē un realizācijā, speciālists jau kopš baseina un rehabilitācijas idejas rašanās ir aktīvi līdzdarbojies tā veidošanā. Ventspilī strādās arī fizioterapeite Simona Laura Kozlovska.

Kā skaidroja pašvaldībā, šāds fizioterapijas kabinets prioritāri būs paredzēts sporta skolas Spars audzēkņu un jebkura Ventspils sportista veselības aprūpei. Turklāt, kas ir ļoti būtiski, noteiktā pieņemšanas laikā fizioterapijas pakalpojumus jaunajā kabinetā varēs izmantot arī ikviens ventspilnieks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA