Ventspilī ienākušais jaunais investors plāno būvēt polikarbonāta loksnes

0
195

Ventspils pilsētā ienācis jauns investors SIA Ultraplast EU, kas pilsētā plāno atvērt ražotni un pēc aptuveni gada sākt ražot polikarbonāta loksnes. Uzņēmums noslēdzis nomas līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi, kas būvēs ražošanai nepieciešamo ēku Ganību ielā 103, kuras pamatos piektdien iemūrēs vēstījuma kapsulu, informēja brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

Uzņēmums sākuma stadijā plāno saražot 1200 tonnu produkcijas gadā, bet pie pilnas jaudas gadā sasniegt jau 5000 tonnas. Saražoto produkciju plānots realizēt Eiropas tirgū. Iesākumā plānots radīt desmit, bet, strādājot ar pilnu jaudu, 45 līdz 50 jaunas darba vietas. Uzņēmums plāno ieguldīt iekārtās līdz 12 miljoniem eiro, turklāt tas arī papildinājis to uzņēmumu skaitu, kas kvalificējies speciālās ekonomiskās zonas sniegto priekšrocību izmantošanai.

Līgums par ēkas būvniecību noslēgts ar SIA Ostas celtnieks par 4,1 miljonu eiro. Ēkas celtniecību ar 1,2 miljoniem eiro līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Būvdarbus plānots pabeigt nākamā gada vidū.

4100 kvadrātmetru lielā ražošanas ēka Ganību ielā 103 ir viena no trim ražošanas ēkām, kas šobrīd tiek būvētas Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma. Topošā ēka atrodas Ventspils lidostas industriālajā zonā, kur jau strādā tādi uzņēmumi kā Malmar Sheet Metal un Bucher Municipal.

22.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay