Sestdien, 23. martā, Ventspils Gāliņciema bibliotēkā norisinājās lekcija-meistarklase, ko vadīja personīgo finanšu mentore, sertificēts finanšu koučs, online kursu autore un investore ar 10 gadu pieredzi – Inga Bolukemini. Pasākums notika Ventspils Sieviešu klubiņa ietvaros.

Trīs stundu ilgajā pasākumā pulcējas vairāk kā 40 cilvēku, un tajā Inga Bolukemini vieglā, uztveramā un iedvesmojoša veidā stāstīja par to, kā uzlabot savas attiecības ar naudu – pasākuma pirmajā daļā Inga stāstīja par labklājības līmeņiem, kā tos noteikt, un ko darīt, lai no viena nokļūtu nākamajā. Tāpat lektore sniedza praktiskus padomus, kā apzinātāk pārvaldīt savus esošos naudas līdzekļus, kā arī veidus, kā radīt papildu finanšu līdzekļus.

Pasākuma otrajā daļā Inga vairāk pievērsās apzinātības un domāšanas veida ietekmei uz finanšu līdzekļu pārvaldību, kā arī atbildēja uz apmeklētāju jautājumiem.

Ingas Bolukemini kursus ir izgājuši vairāk kā 1000 cilvēku, no kuriem vairums atzīst tos kā vienus no vērtīgākajiem finanšu kursiem, kādos jebkad nācies būt. Arī pēc pasākuma Ventpilī daudz apmeklētāju izteica atzinību par vērtīgi pavadīto brīvdienu.

Ventspils Sieviešu klubiņa vadītājas un pasākuma organizatores Laura Čodere un Egita Vītola plāno ventspilniekiem piedāvāt dažādas vērtīgas lekcijas un meistarklases par aktuālām tēmām arī turpmāk. Tuvākais plānotais pasākums notiks 11.maijā, kad Ventspilī viesosies publiskās runas mentore Katrīna Cīrule.

Aicinām sekot līdzi informācijai par pieteikšanos sociālajos tīklos Instagram un Facebook.

 

28.03.2024. / Autors: Ventspils Sieviešu klubiņš / Foto: Ventspils Sieviešu klubiņš