Ventspils pilsētas dome piektdien, 3.aprīlī, nolēma atbalstīt brīvpusdienu piegādes nodrošināšanu maznodrošinātu, trūcīgu un krīzes situācijā nonākušu ģimeņu bērniem, kas ir deklarēti un sasniedzami Ventspils pilsētas teritorijā. Tās tiks piegādātas jau sākot ar pimdienu, 6.aprīli.

Kā skaidroja Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldē, valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā mācības visā Latvijā notiek attālināti, kas bērniem liedz iespēju reizi dienā paēst brīvpusdienas.  Visvairāk šo problēmu izjūt bērni no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm.

“Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde nekavējoties uzrunāja vienu no ēdināšanas uzņēmumiem, kas līdz klātienes mācību pārtraukšanai apkalpoja daļu Ventspils pilsētas izglītības iestāžu, un noskaidroja iespējas nepieciešamības gadījumā pagatavot pusdienas Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas virtuves telpās, un piegādāt tās maznodrošinātajiem, trūcīgajiem un krīzes situācijā nonākušajiem bērniem Ventspils pilsētas robežās,” skaidroja pārvaldē.

Jebkurš Ventspils pilsētas iedzīvotājs var vērsties pēc palīdzības Ventspils pilsētas Sociālā dienestā, zvanot pa tālruni 636 01202, lai saņemtu atbalstu gadījumos, ja ģimene ir maznodrošināta, trūcīga vai nonākusi krīzes situācijā, tajā skaitā, ja persona ir no daudzbērnu ģimenes.

06.04.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com