Uzņēmums Ventspils reiss nule kā iegādājies un jau saņēmis trīs jaunus mazas ietilpības autobusus, kas tuvākajā laikā uzsāks pārvadājumus gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos. Tie būs videi vēl draudzīgāki un piedāvās pasažieriem jaunas ērtības.

Kā pastāstīja uzņēmuma pārstāve Agija Leimane, iegādāts viens starppilsētu autobuss un divi zemās grīdas pilsētas maršruta autobusi. Tie ir ražoti Vācijā, bet aprīkoti Latvijā, Jelgavas uzņēmumā SIA Universāls. Visos autobusos ir modernākās drošības sistēmas, EURO 6 jeb augstākās ekoloģiskās klases dīzeļdzinēji, kas ir videi vēl draudzīgāki un ekonomiskāki. Arī pasažieru komforta līmenis būs vēl augstāks – ērts salons, turklāt salonos būs iespēja uzlābēt savas mobilās ierīces, jo autobuss ir aprīkots ar USB izejām.

Starppilsētu autobusā ir modernizēta ventilācijas sistēma, tam ir ērtāki sēdekļi un palielināts bagāžas nodalījums, kā arī īpaši paredzēta vieta, kur novietot pat vairākus slēpju pārus.

Savukārt pilsētas maršruta autobusos ir ērtāka iekļūšana pasažieriem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos. Šie autobusi nomainīs pašlaik ekspluatācijā esošos 2009.gada izlaiduma pilsētas maršrutu autobusus.

Laikā no 2009. līdz 2017.gadam Ventspils reiss autobusu parka atjaunošanai ir iegādājies jau kopumā 46 autobusus dažādās klasēs. Vidējais autobusu vecums autoparkā ir 4,9 gadi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils reiss