To, ka Ventspils Piedzīvojumu parka lielo slēpošanas kalnu plāno paaugstināt, nebija noslēpums nevienam. To, kad un par cik varētu paaugstināties kalna virsotne, izskanēja dažādas versijas. Nu pašvaldība un tās pakļautībā esošā iestāde Komunālā pārvalde šīs spekulācijas ir kliedējusi, paziņojot, ka tuvāko desmit gadu laikā kalna virsotne tiks paaugstināta par 17 metriem un sasniegt 75 metru augstumu.

Kā atklāja pašvaldības iestādē Komunālā pārvalde, šogad turpināsies mākslīgi veidotā Ventspils lielā slēpošanas kalna būvniecības darbi. Jau šogad te plānots ievest apmēram 40 000 kubikmetru grunts un zemes materiāla, lai turpinātu tā paaugstināšanas procesu. Līdz ar kalna paaugstināšanu, parka apsaimniekotāju – Olimpisko centru Ventspils – sagaida arī vēl viens liels pirkums. Esošā pacēlāja sistēmai nepieciešama jauna kapacitāte, jo pašreizējā sistēma garāku posmu kalnā augšup nespēj panest.

Tāpat nule kā domes Pilsētas attīstības komisijas sēdē arī tika izskatīts jautājums par Piedzīvojumu parka turpmāko attīstību un plāniem. Galvenais jautājums bija par ideju, kura kādu laiku bija noklususi. Pirms dažiem gadiem Ventspils vērienīgi paziņoja, ka tiks būvēta Latvijā labākā, garākā, ātrākā un drošākā rodeļu trase. Plāns apstājās, bet tagad atkal atsācies.

Jau ziņots, ka SIA Olimpiskais centrs Ventspils kapitāldaļu turētāji Ventspils pilsētas dome un Latvijas Olimpiskā komiteja apstiprināja centra šī gada budžetu. Tā izdevumu kopsumma ir 4,2 miljoni eiro, tajā skaitā investīciju programma 744 000 eiro. Starp svarīgākajiem investīciju projektiem ir arī Piedzīvojumu parka rodeļu trases tehniskā projekta aktualizācija, BMX vasaras bāzes labiekārtošana un Kaķa takas pilnveidošana.