Aizvadītajā diennaktī ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saslimuši vēl 12 cilvēki, kas ir pēdējā laikā zemākais jaunu saslimšanas gadījumu skaits. Kopumā valstī inficēto skaits ir sasniedzis 458 cilvēkus, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.

Pēdējās diennakts laikā veikti kopumā 1024 izmeklējumi. Pavisam kopumā veikti jau teju 17 000 testi.

Nedaudz pieaudzis stacionēto pacientu skaits, tagad slimnīcās ārstējas 32 cilvēki, no tiem trim slimība norit smagā formā.

Kā zināms, inficēšanās gadījumi ir reģistrēti arī Ventspils pilsētā un Ventspils novadā. Precīzs skaitlis netiek atklāts, aizbildinoties ar datu aizsardzības regulas noteikumiem, vien zināms, ka gan pilsētā, gan novadā saslimušo skaits ir robežās no viena līdz pieciem cilvēkiem.

Kā liecina Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas informācija, aizvadītajā diennaktī Ventspils slimnīcā veikti četri Covid-19 testi, un visi bijuši negatīvi. Savukārt Centrālās laboratorijas teltī pie slimnīcas veikti 12 testi, taču to rezultāti netiek atklāti, norāda slimnīca.

“Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem, Ventspilī ir konstateta/-as inficetas personas, bet slimnīcai nav pieejama plašāka informācija par konkrēto gadījumu, jo laboratoriskie izmeklējumi nav veikti Ventspils slimnīcā un Infekciju slimību nodaļā šobrīd nav stacionēts neviens pacients,” teikts slimnīcas oficiālajā paziņojumā.

02.04.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SPKC