Jūras brīze beidzot iegūst Ventspils labākās viesnīcas titulu

1737

Par aizvadītā gada labāko viesnīcu Ventspilī atzīta viesnīca Jūras brīze, kas sīvā cīņā pārspēja iepriekšējos gados neapšaubāmās līderes un galvenās balvas ieguvējas – viesnīcu Raibie logi un Olimpiskā centra Ventspils viesnīcu.

Viesnīca Jūras brīze pēdējos gadus allaž palika godalgotajā trešajā vietā, kamēr ik pa pāris gadiem galvenās balvas ieguva Raibie logi un OC Ventspils viesnīca, kas bija labākā pēdējos divus gadus.

Viesu namu konkurencē uzvarēja Marbella, kas agrāk bija pazīstams kā Karlīnes nams. Seko Veldzes nams un viesu nams Zītari.

Namelis, kas atrodas Pārventā, atzīts par labāko brīvdienu māju nominācijā, pārspējot brīvdienu māju Jūra un Pliederi.

Apartamentu konkurencē līderu trio ir sekojošs: 40 SaulesVentspils Rātslaukuma apartamenti un Amrai.

Hosteļu un jauniešu naktsmītņu vērtējumā par labāko atzīta Ventspils Augstskolas tūristu viesnīca, pārspējot dienesta viesnīcu Venta un Strādnieku viesnīcu.

Pēc ekspertu komisijas ierosinājuma, žūrijas komisija nolēma piešķirt pateicības rakstus vairākām naktsmītnēm īpašās – konkursa nolikumā neiekļautās nominācijās: Ventspils Piejūras kempingam par velosipēdistiem draudzīgāko naktsmītni, viesu namam Vasarnīcu 17 par veiksmīgāko izmitināšanas uzņēmumu debiju un naktsmītnei privātmājā Bērzi par veiksmīgāko un personīgāko komunikāciju ar viesiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Viesnīca Jūras brīze