Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1053

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 61. numuru!

Augstākā tiesa pagājušajā nedēļā skatīja Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāta Ģirta Valda Kristovska blakus sūdzību par Liepājas tiesu nama lēmumu, ar kuru atteikts pieņemt pieteikumu par opozīcijas deputātu tiesību ierobežojumiem. Pēc tiesas sēdes Ventspils dome paziņoja – pārmetumi ir nepamatoti. Par domes paziņojumu un citām ar šo lietu saistītām niansēm saruna ar Ģirtu Valdi Kristovski.

Jau divdesmit astoto gadu pēc kārtas ventspilnieks Ilmārs Geige 4. maijā dodas uz Rīgu, lai Saeimas namā piedalītos svinīgajā sēdē par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. To viņš darīja arī šopavasar. Pitragā dzimušais, zvejnieka Eduarda Klāva un Olgas (meitas uzvārdā Zandbergas) jaunākais dēls Ilmārs ir Latvijas – tās simtgadu pastāvēšanas vēsturē – pirmais lībietis, kas ievēlēts mūsu valsts parlamentā. Viņš bijis arī to 138 LPSR Augstākās Padomes (AP) deputātu skaitā, kas 1990. gadā nobalsoja par Neatkarības deklarācijas pieņemšanu, līdz ar to izbeidzot pusgadsimtu ilgušo mūsu valsts okupāciju. Ar dažādiem notikumiem un pārdzīvojumiem gan ģimenes, gan valsts dzīvē ir bijuši piepildīti visi viņa dzīves līdzšinējie gadu desmiti, bet par emocionāli spilgtāko no tiem Ilmārs joprojām atzīst tieši šo datumu. Tautas prieka, lepnuma un spēka dienu.

Ilgi gaidītais pavasaris ir klāt. Koku un krūmāju pumpuri sāk pārvērsties lapiņās, un drīz arī Ventspils parki un skvēri būs krāšņu un daudzkrāsainu ziedu pilni. Bet ilgstošās ziemas pelēcības radītais nogurums un īgnums kā neiet prom, tā neiet… Kā pamosties un kā uzlabot noskaņojumu? “Ventspilnieks.lv” nāk palīgā ar pašu pārbaudītiem ieteikumiem. Esam apkopojuši piecas ļoti vienkāršas ikdienas aktivitātes, kurām mēs bieži vien sakām «nē» un atrunājamies, ka ir citas lietas darāmas. Taču patiesībā tieši šie brīži ir tie, kas var atgriezt dzīvesprieku. Pamēģini, bet pēc tam atraksti mums un pastāsti par piedzīvotajām pārmaiņām.

 

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 11.maijā!